УКРГАЗБАНК перерахував понад 325 тис. грн на допомогу дітям-сиротам

З початку року УКРГАЗБАНК вже перерахував 325 тис. грн на потреби дитячих будинків у рамках благодійного депозиту «Берегиня».

Небайдужі клієнти УКРГАЗБАНКУ активно користуються благодійним депозитом і допомагають дітям-сиротам по всій Україні, а УКРГАЗБАНК перераховує 1% річних від розміщених коштів на потреби 24-х підшефних дитячих будинків.

Для вихованців Харківської загальноосвітньої школи-інтернат №9, які взяли участь у конкурсі дитячого малюнку, УКРГАЗБАНК організував екскурсію до Києва. Для маленьких учасників конкурсу співробітники УКРГАЗБАНКУ провели екскурсію Банком, у легкій ігровій формі навчили школярів відрізняти справжні гроші від фальшивих й показали здійснення перевірки готівкових коштів касиром. Дітей навчили користуватися банкоматами й терміналами самообслуговування, показали як працює каса та розповіли які послуги надає банк.

Маленькі вихованці школи-інтернату ставили безліч запитань, деякі з них висловили бажання у майбутньому стати банкірами. Їхня вихователька Інна Долженко подякувала співробітникам банку за цікаву й корисну зустріч та наголосила, що діти з нетерпінням чекають на нові конкурси від УКРГАЗБАНКУ. 

Наприкінці зустрічі всі дітки отримали подарунки від УКРГАЗБАНКУ, а переможець – 11-річна Анастасія Костенко отримала головний приз за кращий малюнок.

Нагадаємо, за умовами депозиту «Берегиня», 1% річних від суми залучених від клієнтів коштів УКРГАЗБАНК спрямовує на рахунки дитячих будинків в усіх регіонах України, які закріплені  за кожною обласною дирекцією Банку. При цьому клієнти не будуть сплачувати цей відсоток – це виключно благодійний внесок Банку. Таким чином, чим більше залучатиме депозитів кожен регіональний підрозділ УКРГАЗБАНКУ, тим більше коштів буде спрямовано на допомогу кожному підшефному дитячому закладу.

Умови розміщення вкладу за депозитом «Берегиня»

09.11.2017