УКРГАЗБАНК пропонує сумчанам іпотеку від 5, 99% річних

Державний УКРГАЗБАНК у партнерстві з одним з лідерів серед забудовників Сумщини ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» розробили унікальну програму пільгового кредитування і пропонують доступні кредити на придбання комфортного житла у сучасних енергозберігаючих новобудовах від 5,99 % річних у гривні.

Зокрема, у програмі розроблено два способи кредитування: перший рік пільгового кредитування – 5,99 % річних або на 3 роки лише під 13,99% річних у гривні.   

«Виплати у гривні за стандартною програмою нараховуються у розмірі 4500 грн на місяць. Однак, ми розуміємо як важливо для молодих сімей мати власне житло. Тому розробили спеціальну пільгову програму, де розмір платежів на перший рік чи три роки становить від 1500 грн до 3500 грн на місяць», - пояснив директор Сумської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Валентин Овсієнко.

Будинки будуються у різних районах міста Суми, кожна новобудова обладнана автономним опаленням (енергозберігаючими двоконтурними котлами), лічильниками газу, електроенергії, води. Усі квартири у новобудовах з утепленими стінами і вікнами з енергозберігаючими склопакетами, що дозволяє зберігати тепло в квартирі і мінімізувати витрати на обігрів. Компанія також турбується і про маленьких українців і будує для них сучасні дитячі майданчики.

Можлива сума кредиту від УКРГАЗБАНКУ від 10 тисяч до 1,5 млн грн. Початковий внесок лише від 30% вартості квартири. Максимальний термін кредитування 20 років.

Платежі за кредитом здійснюються щомісячно рівними частинами, проценти нараховуються на фактичний залишок заборгованості. Дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

Детальніше про умови кредитування «Житло в кредит (первинний ринок)» в рамках взаємодії з ТОВ «БВК Компанія Федорченко»

10.11.2017