«Оксіжен» за підтримки УКРГАЗБАНКУ запустив перший в Україні швидкісний зарядний хаб

Унікальний зарядний хаб від надійного ЕКО-партнера УКРГАЗБАНКУ – компанії «Оксіжен Груп» відкриває свої двері для всіх електромобілістів. На території мультибрендового автосалону електромобілів на вул. Кіровоградська, 21А стартує акція «Еко-місяць від Оксіжен». Під час акції усі охочі зможуть познайомитися з унікальними суперчарджерами і БЕЗКОШТОВНО зарядитися на одній із 4 швидкісних зарядок.

Акція діє по 30 листопада включно, з 12:00 до 19:00, за адресою м. Київ вул. Кіровоградська, 21А, автоцентр «Оксіжен».  

«Одна з найважливіших послуг для наших клієнтів – це швидкісна зарядка електромобіля. Тепер на одному з 4-х суперчарджерів можна зарядити авто за 30-40 хвилин. Встановлена потужність зарядних портів становить 410кВт. І щоб усі електромобілісти могли протестувати наші зарядні станції, у листопаді проходить акція Еко-місяць від Оксіжен», - розповів генеральний директор компанії «Оксіжен Груп» Олександр Вовк.

Загалом нові зарядні станції мають таку кількість портів та потужностей:

  • CHAdeMO, 50кВт - 4 порти
  • CCStype2, 50кВт - 4 порти
  • AC43 type 2, 43кВт - 4 порти
  • Euro socket 230V - 11 портів

Хаб зарядок від найбільшого в Європі технологічного концерну Siemens, на сьогодні єдиний в Україні може заряджати електромобілі на напрузі 900 Вольт. Це дає змогу заряджати не тільки існуючий електротранспорт із тяговими батареями з робочою напругою до 500 Вольт, а також і майбутній легковий, комерційний та вантажний електротранспорт із тягловими батареями з робочими напругами до 900 Вольт. Приміром, спорткар Porsche Mission E. Ця виняткова риса зарядного хабу робить його найбільшим в Україні та дозволяє автоцентру «Оксіжен» залишатися лідером у послугах для електротранспорту. 

Створення єдиного в Україні швидкісного зарядного хабу для електротранспорту – це важливий внесок у розвиток української інфраструктури для електромобілів. Цей крок перетворює салон «Оксіжен» на унікальний центр для власників електромобілів із ексклюзивним сервісом та робить «зелений» транспорт в Україні модним і сучасним трендом.

14.11.2017