УКРГАЗБАНК достроково повернув 2 млрд грн рефінансування НБУ

УКРГАЗБАНК 27 грудня достроково і в повному обсязі здійснив погашення кредитів рефінансування у розмірі 2 млрд грн, наданих Національним банком України.

Дострокове погашення кредитів рефінансування стало можливим завдяки ефективності обраного напряму діяльності, високому рівню ліквідності, платоспроможності та постійному вдосконаленню роботи УКРГАЗБАНКУ на ринку залучення коштів юридичних і фізичних осіб.

Директор департаменту казначейських операцій Олексій Єфремов зазначив, що 13 грудня 2017 року УКРГАЗБАНК отримав кредити рефінансування від Національного банку на загальну суму 2 млрд грн, які були спрямовані в тому числі й на фінансування державних програм, що супроводжував УКРГАЗБАНК.

«Це планова короткострокова дія для покриття розриву ліквідності, пов'язаного із завершенням бюджетного року. В якості забезпечення надані високоліквідні активи у вигляді ОВДП», - зазначив Олексій Єфремов.

Нагадаємо, у січні 2016 року й травні 2015 року УКРГАЗБАНК достроково здійснив погашення кредитів рефінансування НБУ на суми 1,3 млрд грн та  922,6 млн грн.

28.12.2017