УКРГАЗБАНК – лідер у корпоративному банкінгу

УКРГАЗБАНК став найкращим у номінації «Корпоративний банк» у рейтингу «Банки 2018 року» та отримав нагороду від видання Financial Club на IV LEGAL BANKING FORUM.

Зокрема, за січень-листопад 2017 року УКРГАЗБАНК продемонстрував  вражаючі показники росту корпоративних депозитів і кредитів і зайняв лідируючі позиції серед банків України.

На сьогодні кредитний портфель корпоративних клієнтів УКРГАЗБАНКУ вже складає 34,5 млрд грн та збільшився з початку року на 13,1 млрд грн (+ 61%). А портфель депозитів корпоративних клієнтів збільшився на 9,4 млрд грн і склав 39,3 млрд грн (+31%).

У 2018 році УКРГАЗБАНК планує суттєво збільшити кількість профінансованих еко- проектів. Загалом, з початку реалізації нового екологічного напряму діяльності завдяки «зеленим» кредитам від УКРГАЗБАНКУ вітчизняним підприємствам вже вдалося досягти економії у 715 млн грн та скорочення викидів CO2 майже у 761 тис. тонн.

Такі показники відображають високий рівень довіри, яку має УКРГАЗБАНК серед великого бізнесу, а також є підтверджує збалансованість кредитної і депозитної політики банку.

08.02.2018