Кирило Шевченко: Найбільш прибутковими напрямами діяльності УКРГАЗБАНКУ є робота з великим, малим і середнім бізнесом

Найбільш прибутковими напрямами діяльності УКРГАЗБАНКУ є робота з великим, малим і середнім бізнесом. Ми розширили існуючу кредитну лінію для МСБ продуктами з енергозбереження та «зеленого» фінансування. Про це та про нові стратегії розвитку банківського сектора в Україні розповів Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко в інтерв’ю Інтернет-виданню «Сегодня. Мультимедіа».

За словами банкіра, УКРГАЗБАНК мотивує бізнес в Україні поступово переформатовувати діяльність на екологічно чисту та енергоефективну, пропонуючи на «зелені» проекти вигідніші умови кредитування зі ставками значно нижчими за ринкові.

«Найбільш прибутковими напрямами діяльності УКРГАЗБАНКУ є робота з великим, малим і середнім бізнесом. Ми розширили свою існуючу кредитну лінію для МСБ продуктами з енергозбереження та «зеленого» фінансування. І, природно, на такі заходи ми пропонуємо клієнтам більш вигідні умови кредитування. Ставки за такими кредитами завжди нижче ринкових – так ми мотивуємо наших клієнтів до переформатування своєї діяльності на екологічно чисту і енергоефективну. Ще змінили підходи до оцінки ризиків. Наприклад, при видачі кредиту менеджери оцінюють вплив конкретного проекту на природу», - зазначив Кирило Шевченко.

Також, як значно зростаючу тенденцію у кредитуванні, Голова Правління УКРГАЗБАНКУ виділив зростання інтересу населення і соціально-відповідального бізнесу до встановлення енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії.

Кирило Шевченко додав, що УКРГАЗБАНК має стабільну динаміку  зростання клієнтської бази завдяки введенню спеціальних програм та нової моделі співпраці з клієнтами. 

«Після кризи і банкопаду, навіть стабільним банкам, досить важко повертати довіру громадян. Хоча з іншого боку, це дає мотивацію банкам покращувати свою роботу. Наприклад, нам вдалося залучити нових клієнтів за рахунок введення унікальних програм, зручності, простоти, швидкості оформлення і звичайно, персонального підходу до кожного клієнта. До того ж УКРГАЗБАНК піклується про своїх клієнтів, ми завжди пропонуємо доступне кредитування і привабливі бонуси. Наприклад, в нашому Банку вкладники можуть не тільки відкрити надійний депозит, а й скористатися спеціальною програмою лояльності. Комплекс цих всіх цих заходів дав нам стабільну динаміку зростання клієнтської бази», - додав Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

Повне інтерв’ю Голови Правління УКРГАЗБАНКУ

20.02.2018