УКРГАЗБАНК має найкращі ставки за автокредитами для населення та депозитами для бізнесу

УКРГАЗБАНК став лауреатом премії Prostobank Awards відразу у двох номінаціях – «Кращі автокредити за підсумками 2017 року» та «Кращі депозити для бізнесу за підсумками 2017 року».

Зокрема, УКРГАЗБАНК став одним з кращих в автокредитуванні серед 17 банків в Україні, що надають кредити на автівки. Кожен бажаючий може оформити кредит на новеньку іномарку лише під 0,01% річних у гривні. Разова та щомісячна комісія – відсутні. Аналітики рейтингу наголосили, що в Україні середня реальна ставка по автокредитуванню становить 9,55% річних.

Також у Рейтингу, серед 20 найбільших банків України одним з найкращих депозитів для бізнесу визначили депозит від УКРГАЗБАНКУ «Класичний з правом дострокового розірвання».  Відсоткова ставка – 14,5%, мінімальна сума – 1 тис. грн з можливістю поповнення та періодичністю сплати процентів на вибір клієнта. Крім того, депозит має ЕКО-надбавку: + 0,5% у національній та + 0,25% в іноземній валютах. 

Вибір найкращих депозитних пропозицій для бізнесу 2017 року ґрунтувався на щоквартальних рейтингах продуктів банків.

Аналітики рейтингу брали до уваги:

  • відсоткова ставка
  • мінімальна сума депозиту
  • періодичність виплати відсотків за вкладом
  • походження капіталу

Детальніше про результати рейтингу: http://www.prostobank.ua/avto_v_kredit/stati/top_17_luchshih_kreditov_na_pokupku_novoy_inomarki_srokom_na_1_god та http://www.prostobank.ua/prostobank-awards/2017/business-deposit

02.03.2018