УКРГАЗБАНК пропонує кредити на придбання с/г техніки під 0,1% річних із додатковою компенсацією

УКРГАЗБАНК розробив нову програму кредитування на придбання сучасної сільськогосподарської техніки та обладнання для представників малого та середнього бізнесу. Співпраця з компанією «УПЕК Трейдинг» дозволила запропонувати клієнтам унікальні умови кредитування – лише 0,1% річних на придбання с/г техніки. Більше того, завдяки реалізації Урядової програми клієнти УКРГАЗБАНКУ мають можливість отримати 25% компенсації від вартості придбаної у кредит техніки чи обладнання вітчизняного виробництва.

Компанія «УПЕК Трейдинг»  пропонує широкий вибір якісної сільськогосподарської техніки та обладнання. Ставка у розмірі 0,1% річних у гривні доступна для представників бізнесу та комунальних підприємств при власному внеску 20%.

Для отримання компенсації у розмірі 25% від вартості техніки необхідно подати до УКРГАЗБАНКУ заявки за формою, визначеною Мінагрополітики, та документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання. 

Відділення УКРГАЗБАНКУ по всій території України вже готові приймати документи від сільгоспвиробників для участі у програмі. З переліком продукції можна ознайомитись на сайті компанії.

20.03.2018