Дніпропетровська дирекція УКРГАЗБАНКУ перемогла у номінації «Кращий фінансовий продукт»

Дніпропетровська обласна дирекція УКРГАЗБАНКУ отримала перемогу у номінації «Кращий фінансовий продукт» серед банків щорічного конкурсу інноваційної продукції, кращих технічних та сервісних рішень «Зелений імпульс. GREEN CHAMBER AWARD 2017». 

До участі у конкурсі подали заявки 35 підприємств регіону та науковців, які розробляють та впроваджують проекти й ініціативи, спрямовані на раціональне використання ресурсів. Головною метою конкурсу було просування і впровадження ефективних технологій, рішень, послуг у сфері зеленої економіки, які дозволяють скоротити ресурсоспоживання і негативний вплив на довкілля.

На конференції представники Дніпропетровської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ презентували програму фінансування енергоефективних та кліматичних проектів та обговорили с колегами плани та перспективи розвитку спільних проектів

Переможця визначили в рамках проекту Дніпропетровської торгово-промислової палати «Зелена палата – ініціатива сталого розвитку» за підтримки ПРОГРАМИ СПРИЯННЯ ЗЕЛЕНІЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ, яка виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Нагадаємо, 15 грудня 2017 року у Дніпрі стартував конкурс інноваційної продукції, кращих технічних та сервісних рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс. Green Chamber Award 2017».

02.04.2018