УКРГАЗБАНК пропонує кредити на придбання нових автомобілів JAC та HAVAL від 0,01%

УКРГАЗБАНК у партнерстві з «Богдан-Авто-Холдинг» створив нові умови кредитування на придбання нових легкових автомобілів та кросоверів  JAC (моделі S2, S3, S5, J6 ) та HAVAL (моделі H2, H6, H9) з відсотковою ставкою лише від 01% річних у гривні.

Автівки китайського виробництва Jac та Haval є одними з лідерів за якістю і ступенем залучення нових технологій та користуються беззаперечною популярністю у світі. А автомобілі Haval H2 та Haval H6 стали бестселерами, заробивши репутацію надійних автомобілів.

За спеціальною програмою від УКРГАЗБАНКУ та «Богдан-Авто-Холдинг»  при першому внеску у 50% вартості автомобіля відсоткова ставка складатиме лише 0,01% річних у гривні протягом двох років, при внеску від 60% – 0,01% на три роки.

Мінімальний перший внесок лише 10% від ринкової вартості АВТО. Сума кредиту від 10 тис. до 1,5 млн грн. Забезпеченням кредиту виступає придбаний автомобіль.

Прийняття рішення про видачу автокредиту в УКРГАЗБАНКУ за 2-3 години.

Дострокове погашення кредиту відбувається без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

Більш детальну інформацію про кредитування нових автівок JAC та HAVAL можна отримати на сайті , у відділеннях УКРГАЗБАНКУ та в автосалонах. 

13.04.2018