УКРГАЗБАНК увійшов у ТОП-3 провідних банків країни

УКРГАЗБАНК вже другий рік поспіль входить до трійки провідних банків України, а Голова Правління Кирило Шевченко став одним з кращих ТОП-менеджерів у щорічному рейтингу «50 провідних банків України» від видання Financial Club.

Як наголошує видання, жорстка боротьба йде як серед найбільших гравців за лідерство, так і серед невеликих установ – за місце в рейтингу кращих банків України.

На врученні нагороди Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко висловив вдячність організаторам рейтингу та додав, що УКРГАЗБАНК і надалі залишатиметься одним з найкращих банків країни.

«Я вдячний організаторам рейтингу, колегам по банківському ринку, які оцінили нашу роботу. Також я вдячний співробітникам УКРГАЗБАНКУ, які докладають максимум зусиль аби наш банк був одним з найкращих у країні. На вивід на високі позиції вплинула і нова стратегія Green Banking і, безумовно, наша співпраця з International Finance Corporation, фахівці якої діляться з нами світовим досвідом реалізації екологічних проектів. Хочу вас запевнити – ми й надалі будемо активно розвивати цей унікальний для України напрям. Ми вже стали ЕКО-банком №1. А тепер станемо банком № 1 у малому та середньому бізнесі», - зазначив Кирило Шевченко. 

Дослідження «50 провідних банків України» проводиться щорічно за результатами офіційної звітності квартальної та річної звітності банків. Вихідні дані збираються шляхом анкетування. У банків збирали інформацію більше ніж по 120 показниками.

При розрахунку рейтингу враховувалися показники: розмір уставного капіталу банку, обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, обсяг виданих кредитів, прибуток (збиток) в 2017 році, показник VAR, кількість населених пунктів, в яких є відділення банку, кількість відділень банку, кількість зон самообслуговування формату «24/7», кількість власних банкоматів, кількість підключених POS-терміналів, сума балів, отриманих банком за участь в кожному з 14 рейтингів окремих напрямків банківських послуг.

Нагадаємо, вже другій рік поспіль  УКРГАЗБАНК очолює рейтинг банків, що фінансують та підтримують проекти у сфері «зелених» технологій, а Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко увійшов до трійки лідерів у номінації «Банкір року» за версією  видання БІЗНЕС «Фінансовий оскар».

25.04.2018