УКРГАЗБАНК та Руслана Лижичко об’єднують зусилля для розвитку «чистої» енергетики в Україні

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко та українська співачка, громадський діяч Руслана Лижичко, яка є Амбасадором відновлюваної енергії України у світі підписали Меморандум про поєднання зусиль для інтеграції України у світовий тренд – розвиток ринку альтернативної енергетики.

За словами Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Кирила Шевченка, партнерство з Амбасадором відновлюваної енергії сприятиме ефективнішому поширенню серед населення та бізнесу інноваційних технологій, які допомагають не тільки економити і заробляти, а й вносити вклад у економіку, здорове майбутнє нашої країни і кожного громадянина.

Також Кирило Шевченко наголосив на підвищенні рівня обізнаності українського населення, великого, середнього та малого бізнесу у питаннях переходу на інноваційні технології, що значно зменшують кількість шкідливих викидів у довкілля.

«Перехід на «зелені» технології – це перехід на систему сталого економічного зростання. І досвід провідних країн світу це підтверджує. Це унікальні цифри. Наприклад, економіка Великої Британії зменшила споживання вуглецю на 42% і тільки завдяки цьому отримала зростання ВВП на 63%. Погодьтеся, це переконливе підтвердження доцільності переходу на низьковуглецевий розвиток економіки країни. В Україні вже значно підвищився рівень обізнаності українського населення, великого, середнього та малого бізнесу у питаннях інноваційних «зелених» технологій. Завдяки соціально-відповідальним українцям і бізнесу, які скористалися ЕКО-кредитами УКРГАЗБАНКУ, рівень вуглецю в Україні вже скоротився на 913 тисяч тонн. Це все одно, якщо б ми одночасно прибрали з доріг майже півмільйона автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. В інноваційних технологіях є користь і вигода», - зазначив Кирило Шевченко.

У свою чергу Руслана Лижичко висловила вдячність за партнерство провідному ЕКО-банку країни та наголосила на важливості розвитку альтернативних джерел енергії в Україні.

У підписанні Меморандуму також взяв участь відомий політичний діяч, радник з питань енергетики та зміни клімату, Президент незалежної глобальної мережі вчених та парламентаріїв Energy Watch Group Ганс-Йозеф Фелл (Hans-Josef Fell).

22.08.2018