УКРГАЗБАНК посилює підтримку вітчизняного вагонобудівника ДМЗ «Карпати»

УКРГАЗБАНК збільшив обсяг підтримки вітчизняного вагонобудівника Дослідно-механічного заводу «Карпати», що функціонує на Львівщині. Так, УКРГАЗБАНКОМ була надана гарантія на користь холдингу «Метінвест» у розмірі 50 млн грн.

Завдяки фінансуванню Банку ДМЗ «Карпати» відтепер має змогу оптимізувати фінансові затрати на закупівлю сировини та матеріалів в межах України, а також покращити свій виробничий цикл.

ДМЗ «Карпати»  –  сучасне вагонобудівне підприємство, яке вже більше 30-ти років випускає якісну конкурентоспроможну продукцію – вантажні залізничні вагони (хоппер-зерновози об’ємом кузова 120 м. куб., напіввагони, хопер-цементовози, фітінгові платформи), контейнер-цистерни для транспортування сипучих вантажів, бітуму, зріджених газів, карбамідо-аміачних сумішів тощо, гірничо-рудне обладнання, ємкості та резервуари для АЗС і транспортування нафтопродуктів, автовишки АГП.

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК надає повний спектр банківських послуг для ДМЗ «Карпати», що забезпечує конкурентоспроможність підприємства, а також впевненість у його фінансовій надійності.

12.06.2019