УКРГАЗБАНК взяв участь у форумі "Innovation for Impact" у Вашингтоні

Перший заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Андрій Кравець став учасником міжнародного форуму «Інновації для впливу», що проходить у Вашингтоні. Це щорічна подія, яка об'єднує понад 450 експертів глобальних та регіональних фінансових ринків для обміну думками та досвідом. Форум організовує партнер Банку – International Financial Corporation.

Під час пленарної панелі форуму Андрій Кравець поділився з міжнародною спільнотою успішним прикладом реалізації УКРГАЗБАНКОМ стратегії ЕКОрозвитку, що передбачає підтримку розвитку «зелених» проектів, які стримують кліматичні зміни, а також мінімізують негативний вплив на довкілля. 

«Ми наполегливо працюємо над тим, аби підвищити екологічну свідомість наших клієнтів, тож впроваджуємо широкий спектр «зелених» фінансових інструментів для реалізації екологічних та енергозберігаючих проектів. Коли у 2016 році ми обрали  екологічний вектор розвитку, цей напрям був новим і для нас, і для банківського ринку загалом, тож досвіду розвитку «зелених» фінансів у нас не було. Сьогодні ми є драйвером фінансування проектів, які сприяють ефективному використанню ресурсів, скороченню викидів СО2 та розвитку відновлюваної енергії. Більше того, нині третина всіх проектів відновлюваної енергетики в Україні фінансується саме УКРГАЗБАНКОМ», - зазначив Андрій Кравець.

27.06.2019