УКРГАЗБАНК видав кредити «Першим ластівкам» у пілотному проекті Фонду енергоефективності

Наші перші ластівки – ОСББ із Луцька та Львова, вже отримали 3,1 млн грн кредитних коштів від УКРГАЗБАНКУ, котрі будуть спрямовані на проведення енергоефективних заходів у своїх будинках у рамках реалізації пілотного проекту з Фондом енергоефективності. Після реалізації цих заходів, кожне ОСББ отримає компенсацію в розмірі 60% від вартості проектів.

За період дії пілотного проекту «Перші ластівки», підписано 9  трьохсторонніх грантових договорів між ОСББ, УКРГАЗБАНКОМ та Фондом енергоефективності. Участь у пілоті взяли 15 ОСББ з 9 областей України: Київської, Львівської, Рівненської, Дніпропетровської, Харківської, Волинської, Запорізької, Одеської та Херсонської. 

До того ж, днями УКРГАЗБАНК надав Фонду енергоефективності першу заявку на участь у програмі «Енергодім». Першими стали одесити – співвласники десятиповерхового будинку, де проживає 175 сімей. Енергоаудитори прогнозують, що  економія енергії після впровадження всього пакету заходів для цього будинку складе майже 600 тисяч гривень щорічно.

Мешканці цього ОСББ отримають додатковий грант від Фонду в розмірі 20%. Тобто, у разі схвалення заявок, відшкодування за енергоаудит та виготовлення проектної документації складе 70%, за проведені роботи, включаючи матеріали та обладнання –  60% (разом із технічним та авторським наглядом, сертифікацією будівлі та обстеженням інженерних систем).

УКРГАЗБАНК є єдиним банком-партнером Фонду енергоефективності в реалізації програми «ЕНЕРГОДІМ».

Нагадуємо, що перші 300 ОСББ, які підпишуть грантовий договір з Фондом отримають додаткову компенсацію від Фонду. Детальніше з умовами грантової програми «Енергодім» можна ознайомитись тут.

17.09.2019