УКРГАЗБАНК увійшов у ТОП-20 кращих роботодавців

УКРГАЗБАНК став єдиним українським банком, який увійшов у двадцятку кращих роботодавців України за рейтингом видання «Власть денег».

Своїм співробітникам УКРГАЗБАНК забезпечує офіційне працевлаштування та соціальні гарантії; конкурентний рівень оплати праці, що відповідає досвіду і кваліфікації кожного співробітника; систему преміювання за результатами роботи; соціальний пакет і пільги. Також співробітники УКРГАЗБАНКУ отримують комфортне середовище для роботи в команді професіоналів, відмінні можливості для застосування свого досвіду і знань, професійний розвиток і навчання, можливості для побудови кар'єри.

УКРГАЗБАНК піклується про залученні й утриманні талантів. У 2018 році до його команди приєдналося 133 працівника. На початку 2019 року загальна кількість працівників всієї  мережі банку сягнула 4187, з яких 2987 жінок та 1200 чоловіків.

У 2018 році 179 працівників банку отримали підвищення. На вищі позиції перейшли 81 співробітник банку, у тому числі 36 чоловіків і 45 жінок.

Також минулого року до нас на стажування було прийнято 51 студента, в тому числі одного студента-еколога, що проходив практику протягом п'яти тижнів у відділі оцінки та аналізу екологічних ризиків департаменту ризик-менеджменту. Цього року УКРГАЗБАНК запускає повноцінну програму підтримки студентів-екологів.

У рейтинг увійшли як компанії з українськими власниками, так і українські «дочки» іноземних компаній. При відборі враховувалися ряд критеріїв, що характеризують якість робочих місць і їх надійність. Зокрема, це збільшення числа співробітників і зростання зарплат в порівнянні з минулим роком, можливості для професійного і кар'єрного зростання співробітників. Також бралися до уваги особливості HR-стратегії і HR-політики компанії.

Складаючи ТОП-20, редакція прагнула підкреслити досягнуті позитивні результати. Тому кращі роботодавці України представлені в алфавітному порядку, без ранжирування за номерами.

01.10.2019