УКРГАЗБАНК та GetMarket співпрацюватимуть для успішної реалізації «зелених» проектів

ЕКОбанк №1 в Україні та компанія GetMarket створюватимуть незалежну платформу для підтримки сталого розвитку відновлюваної енергетики в Україні. Банк братиме участь у формуванні відкритої бази проектів, надійних та відповідальних гравців ринку.

«Ми маємо власну експертизу, відкриту базу надійних ЕРС-контракторів і, звісно, суттєвий досвід реалізації масштабних проектів, а тому можемо об’єктивно оцінювати гравців енергетичного ринку. Ми переконані, що український ринок має розвиватися виключно на засадах надійного та відповідального партнерства, а для цього необхідно створювати публічні майданчики для професіоналів, яким сьогодні є GetMarket.

 І звісно, як ЕКОбанк ми завжди готові підтримувати тих, хто працює над вирішенням глобальних кліматичних проблем, розвиваючи ринок відновлюваної енергетики. Лише за минулий рік УКРГАЗБАНК профінансував половину нових проектів ВДЕ, тож ми, мабуть, найкраще в Україні сьогодні знаємо, як і з ким правильно будувати «зелені» електростанції, а як – ні»,  – зазначив Родіон Морозов, директор екологічного департаменту УКРГАЗБАНКУ.

Для розвитку відновлюваної енергетики вкрай актуальною сьогодні є необхідність формування переліку найкращих та найнадійніших представників ринку, яким дійсно можна довіряти, які вже зарекомендували себе і мають підтвердження якості своїх послуг.

«Лише об’єднання професійних гравців ринку та його прозорість гарантують безпеку інвестицій та сталий розвиток галузі. Тепер компанії, які хочуть інвестувати проекти відновлюваної енергетики, можуть підібрати у базі GetMarket перевірені проекти за своїми критеріями, а також звернутися до партнерів платформи для оцінки цих проектів і надання інших послуг», – зазначив Максим Бабаєв, СЕО  GetMarket.

GetMarket (Green Energy Technologies Market) — це платформа, яка об'єднує незалежні консалтингові компанії, що працюють у сфері відновлюваної енергетики України, з метою систематизації та розвитку ринку енергетики, а також підтримки інвесторів в успішній реалізації енергетичних проектів.

Серед партнерів GetMarket – незалежні аудиторські компанії, світові юридичні фірми та експерти з реалізації проектів альтернативної та традиційної енергетики.

Підпишіться на канал Укргазбанку в Телеграм і дізнавайтеся про наші новини першими.

21.10.2019