УКРГАЗБАНК став учасником Фінансової ініціативи ООН з навколишнього середовища

УКРГАЗБАНК – перший представник від України – учасник Фінансової ініціативи ООН із захисту навколишнього середовища (ФІ ЮНЕП).

«Ми хочемо об'єднати наші зусилля з іншими фінансовими інститутами, які піклуються про підвищення якості життя людей, майбутніх поколінь. Ця ініціатива є  дуже близькою до нашої стратегії перетворення УКРГАЗБАНКУ в зелений Банк № 1 в Україні», – сказав Кирило Шевченко, Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

Програма ООН з навколишнього середовища є провідним міжнародним органом, який регламентує питання екології в усьому світі, сприяє здійсненню узгоджених процесів з питань навколишнього середовища і сталого розвитку, а також виступає в якості авторитетного захисника навколишнього середовища на міжнародному рівні. Фінансова ініціатива ЮНЕП - це міжнародне партнерство між ООН та фінансовим сектором. Більше 290 учасників, серед яких банки, страхові компанії та інвестори, взаємодіють з ФІ ЮНЕП з питань впровадження системних змін у фінансовому секторі з метою підтримки сталого світу. ФІ ЮНЕП об'єднує провідні міжнародні банки, регіональних лідерів, банки розвитку та спеціалізовані банки.

Для отримання додаткової інформації про ФІ ЮНЕП та її ініціативи перейдіть за посиланням.

28.10.2019