УКРГАЗБАНК запустив унікальний для України ЕКО-депозит

УКРГАЗБАНК як Екобанк №1 в Україні створив унікальний продукт для українців – ЕКО-депозит. Суть його полягає в тому, що кошти, які розміщені на ЕКО-депозиті, допомагатимуть нашій державі ставати екологічно чистішою та енергетично незалежною. Бо усі гроші на ЕКО-депозиті будуть спрямовуватися виключно на реалізацію екологічних проектів в Україні.

Тепер кожен вкладник, відкриваючи ЕКО-депозит, робить реальний внесок в еко-модернізацію країни, захист її екології та довкілля. Ми покажемо, що для вирішення екологічних проблем не обов’язково мати мільйонні статки, а навпаки – кожна гривня важлива і дієва.

Як це працюватиме: кожна розміщена на депозиті гривня буде працювати для екології та захисту нашого довкілля. Наприклад, 1 тисячі гривень буде достатньо для:

  • щорічного скорочення шкідливих викидів CO2 на 50 кг;
  • виробництва на 70 кВт*год більше екологічно чистої електроенергії, якої вистачить на потреби цілої родини;
  • заміщення викопного палива для виробництва тепла в обсязі 60 тис. ккал.

Чим більше коштів на ЕКО-депозиті, тим більше фінансування еко-проектів, відповідно, тим більший результат для екології та чистого майбутнього України.

Екобанк, як соціально-відповідальна фінустанова, яка вирішує актуальні потреби суспільства і держави у сфері захисту екології і довкілля, високо цінує кожного відповвідального еко-вкладника нашого Банку. Вони роблять свідомі, дієві кроки заради екологічно чистого майбутнього. Ми відкрито та регулярно звітуватимемо, як наших еко-вкладників, так й широке суспільство про реалізовані, у тому числі й за їх кошти проекти, а також ефект від їх впровадження, зокрема про обсяг зменшення шкідливих викидів і обсяг виробленої чистої енергії. Кожен вкладник зможе оцінити свій власний внесок у зелене майбутнє України!,

зазначив Кирило Шевченко, Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

ЕКО-депозит можна відкрити на 1-24 місяці, зі ставкою до 14,4% у гривні. Валюта розміщення – гривня, долари США та Євро. Виплата процентів можлива в кінці строку або ж щомісячно. 

Детальніше з умовами нового депозиту можна ознайомитися тут.

10.12.2019