Apple Pay тепер доступний і власникам карток Visa від УКРГАЗБАНКУ

Відсьогодні власники карток Visa від УКРГАЗБАНКУ можуть користуватися Apple Pay – легким і безпечним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.

Користувачі iPhone, Apple Watch, iPad і Mac тепер з легкістю можуть здійснювати покупки як в магазинах, так і в додатках та на вебсайтах завдяки Apple Pay.

До того ж, підключити свою картку до розрахунків Apple Pay дуже просто у мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн», при цьому клієнти будуть продовжувати отримувати бонуси і манібек від УКРГАЗБАНКУ за своїми кредитними або дебетовими картками.

Безпека і конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову карту в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і безпечно зберігається в чіпі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки в магазинах, а також в додатках і на вебсайтах з використанням iPhone і Apple Watch. При оплаті покупок в додатках або в Safari через Apple Pay відтепер більше немає необхідності власноруч заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку і виставлення рахунку. Кожна покупка через Apple Pay підтверджується буквально одним дотиком пальця до Touch ID або поглядом на екран iPhone для підтвердження операції через Face ID, чи введенням код-пароля на пристрої.

Інструкція для користувачів тут.

21.01.2020