УКРГАЗБАНК – лідер ринку за зростанням активів у 2019 році

За підсумками минулого року УКРГАЗБАНК став абсолютним лідером у банківському секторі за зростанням активів (+36,8 млрд грн, або +44,7%). Таку інформацію опублікувало фінансове видання Finbalance на основі даних НБУ.

Як зазначає видання, за підсумками 2019 року склад ТОП-10 банків за обсягом активів не змінився: лише дві фінустанови змінили свої місця в рейтингу.

«УКРГАЗБАНК наразі за розміром активів – четвертий банк у країні, але перший - за обсягом коштів юридичних осіб. І я вважаю, що цей результат досягнуто не лише завдяки нашій роботі, але і завдяки нашим клієнтам, які відчувають і розуміють, що банк лояльний до них, пропонує якісні банківські продукти, лояльні тарифи. Стати банком №1 за цим показником було непросто, але нам у 2019 році це вдалося», зазначив голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Нагадаємо, нещодавно УКРГАЗБАНК здобув перемогу у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2020 року», що був проведений «Фінансовим клубом» та видавництвом «Юридична практика». Так, банк визнано лідером за абсолютним приростом гривневих поточних рахунків юридичних осіб за січень-листопад 2019 року, що склав +6540 млн грн.  А також, кращим у номінації «Чистий банк», що свідчить про першість у співвідношенні кредитів 1-2 класу фізичних осіб та 1-3 класу юридичних осіб до розміру кредитного портфелю за січень-листопад 2019 року.

14.02.2020