За 2 роки понад півтисячі українських родин стали власниками нового житла завдяки УКРГАЗБАНКУ

За 2 роки УКРГАЗБАНК видав 540 кредитів українцям на суму майже 300 млн грн на придбання житла на первинному ринку. Такий стрімкий розвиток іпотечного кредитування став можливим завдяки партнерству із забудовниками і доступним умовам фінансування.

Зокрема, українці отримували кредити на житло на первинному ринку за спеціальними партнерськими умовами. Найбільш популярний строк кредитування – 10 років. Банк також розробив спеціальні умови для позичальників на придбання житла в новобудовах, які перебували на початкових стадіях будівництва. Для того, щоб суттєво зменшити навантаження на сімейний бюджет, банк пропонує пільговий період з мінімальною ставкою кредитування від 0,01% річних. 

УКРГАЗБАНК завжди відкритий до співпраці з новими забудовниками, оскільки володіє достатнім ресурсом для кредитування і багаторічним досвідом роботи. Банк ретельно відбирає партнерів і не готовий працювати з забудовниками, які мають негативну ділову репутацію, не мають досвіду введення в експлуатацію об’єктів власного будівництва, не мають повного пакета дозвільної документації або мають негативний фінансовий стан.

«За 2018-2019 роки ми виконали справді колосальну роботу зі створення нових лояльних партнерських програм із забудовниками, аби зробити ці кредити максимально доступними для українських сімей. Наразі ми співпрацюємо з 20 компаніями-забудовниками. Партнерів відбираємо дуже ретельно, оскільки їх надійність – це безпека наших клієнтів. Ми не співпрацюємо з забудовниками, у яких є заморожені об’єкти, немає досвіду введення в експлуатацію об’єктів власного будівництва і ті, які не можуть надати повний пакет дозвільної документації або знаходяться у поганому фінансовому стані. Це величезна соціальна відповідальність. Серед наших партнерів тільки лідери ринку нерухомості», – зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

За оцінками експерті банку, клієнти, як і раніше, прагнуть купити нерухомість на початковому етапі, коли ціна менша, а знижка на покупку – більша. Найбільший попит спостерігається на квартири невеликих площ з компактними планувальними рішеннями.

«Крім того, на різних етапах будівництва ціна може збільшуватися, оскільки є ризик підвищення вартості будматеріалів і інших витратних статей забудовника. Саме тому найбільш популярні програми кредитування – це первинний ринок. Новобудови економ-класу у Києві займають більше 50% всього ринку первинного житла. Найбільший попит наразі спостерігається на невеликі квартири», – зазначив  голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

17.02.2020