Українці отримали від УКРГАЗБАНКУ іпотечних сертифікатів на суму понад 377 млн грн

Завдяки роботі іпотечного офісу УКРГАЗБАНКУ українці вже отримали 670 сертифікатів на суму понад 377 млн грн. Найчастіше за новим житлом звертаються мешканці Києва, Харкова та Дніпра.

Придбати житло в кредит через іпотечний офіс УКРГАЗБАНКУ можна під 15,5% річних у гривні при чому без жодних комісій за оформлення. Отримати іпотечний кредит можна на строк до 20 років. Мінімальний власний внесок становитиме 20% від вартості житла.

Для нас, як державного банку, дуже важливо робити соціальний внесок у життя українців. Ми розуміємо, наскільки актуальною залишається проблема власного житла для багатьох сімей. Тому створений нами перший в Україні іпотечний офіс пропонує доступні умови кредитування для більшості українців. Більше того, вони є значно вигіднішими навіть за оренду житла. Мова про15,5% річних у гривні без жодних комісій за оформлення

зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Дізнатися про можливу суму іпотечного кредиту в УКРГАЗБАНКУ можна без зайвих візитів до Банку, заповнивши заявку на сайті, а далі – отримати свій іпотечний сертифікат.

Також на сайті банку також можна скористатися кредитним калькулятором, який допоможе розрахувати суму щомісячного платежу за кредитом.

12.03.2020