Посилені протиепідемічні заходи жодним чином не вплинули на ефективність роботи УКРГАЗБАНКУ

Перший день в умовах суворого обмеження руху громадського транспорту та посилених заходів уряду у боротьбі з поширенням вірусу не зашкодили ефективній роботі державного УКРГАЗБАНКУ та його працівників.

Завдяки злагодженим діям керівництва банку та його колективу, усі працівники, що задіяні в критично-важливих операційних процесах, розпочали банківський день та обслуговування клієнтів вчасно, а надання банківських послуг - в повному обсязі.

З метою забезпечення безперебійного та якісного надання українцям фінансових послуг усі співробітники банку діють злагоджено, відповідально та максимально оперативно. 

В усіх відділеннях, офісах та інших робочих приміщеннях банку виконуються усі вимоги МОЗ України щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Також ми суттєво посилили профілактичні заходи у наших відділеннях - переважна їх більшість вже обладнана спеціальними пристроями для дезінфекції готівки.

Як соціально-відповідальна фінустанова, що дбає про здоров'я та безпеку своїх співробітників і клієнтів, ми ретельно слідкуємо за ситуацією та оперативно реагуємо на будь-які рекомендації з боку уряду та регулятора для гарантування безпеки роботи та надання банківських послуг в умовах пандемії.

18.03.2020