Вдвічі більше підтримки для бізнесу – ліміт торговельного фінансування від ЄБРР збільшено на 90 млн доларів США

Активна робота з підтримки міжнародної діяльності наших клієнтів дає нові результати. Менш ніж за рік співпраці з ЄБРР за програмою підтримки торгівлі (Trade Facilitation Programme) нам вже вдруге вдалося досягти підвищення ліміту торговельного фінансування. Цього разу він збільшений більше ніж вдвічі – на 90 млн доларів США і тепер сягнув 170 млн доларів США.

Програма підтримки торгівлі спрямована на фінансування експортно-орієнтованих компаній, стимулювання економічного розвитку України та створення нових робочих місць. Підвищення ліміту торговельного фінансування дозволить нам збільшити підтримку та фінансування зовнішньоекономічних проектів, зокрема й з сегменту МСБ, що наразі є дуже важливим для українських підприємців, особливо тих, які найбільше постраждали від COVID-19.

Програма сприяння розвитку торгівлі ЄБРР надає часткові або повні гарантії для окремих торговельних операцій, а також покриває платіжний ризик банків-емітентів у різних країнах.

European Bank for Reconstruction and Development (ЄБРР) є найбільшою організацією у сфері глобального розвитку, яка працює виключно з приватним сектором країн, що розвиваються – а це більш ніж 2000 компаніями по всьому світу. ЄБРР використовують свій капітал, досвід та вплив на створення ринків і можливостей у найважчих регіонах світу. У 2018 фінансовому році ЄБРР виділила понад 23 мільярди доларів США на довгострокове фінансування для країн, що розвиваються.

01.06.2020