Перемога в номінації «Обслуговування юридичних осіб»

УКРГАЗБАНК посів першу позицію в номінації «Обслуговування юридичних осіб» у щорічному проєкті «50 провідних банків України». Експерти аналізували такі критерії як вартість відкриття поточного рахунку, час на його відкриття, наявність власної інкасації, вартість обслуговування за системою «банк-клієнт» тощо.

У рамках проєкту «50 провідних банків України» традиційно були проаналізовані квартальна звітність і внутрішня інформація банків, спеціально надана кредитними установами організатору дослідження – «Фінансовому клубу». Крім визначення 50 провідних банків, складено 16 тематичних і 5 персональних рейтингів.

Також нещодавно УКРГАЗБАНК увійшов у топ-лідерів трансформації за версією журналу «Бізнес». Активна участь УКРГАЗБАНКУ у програмі «5-7-9%» забезпечила йому першість у номінації «Найкраща кредитна/інвестиційна програма».

Програма «5-7-9%» стартувала узимку 2020 р., втім, УКРГАЗБАНК вже став лідером серед усіх учасників (а їх нині вже 16) – кожен третій кредит наданий Банком. Першим стартапом, який отримав свій «Доступний кредит», також став клієнт УКРГАЗБАНКУ – молодий підприємець із Хмельниччини отримав 1,3 млн на запуск свого екобізнесу. Його ідея – виробництво розпалювача вогню з деревної вовни.

13.07.2020