2,2 мільйони українців обрали УКРГАЗБАНК

Все більше українців обирають обслуговування в державному УКРГАЗБАНКУ, і наразі їх кількість становить 2,2 мільйони. З початку року кількість клієнтів роздрібного бізнесу збільшилася більше ніж на 103 тисячі, не дивлячись на складнощі в умовах карантину.

Такі результати є безперечним свідченням високого рівня довіри, що має УКРГАЗБАНК серед населення, а також високого рівня сервісу та широкого вибору банківських продуктів.

Стимулом для українців звернутися до УКРГАЗБАНКУ стали, зокрема, такі сервіси, як мобільний додаток «ЕКОбанк Онлайн», помічений та оцінений насамперед клієнтами, для яких надійність та безпека – головні критерії у виборі своєї банківської установи.

Клієнтам Банку зовсім не потрібно відвідувати банківські відділення і стояти у чергах, а можна безпечно залишатись вдома та здійснювати всі операції онлайн: сплачувати комунальні послуги, штрафи, і навіть керувати своїм бізнесом за допомогою сервісу «ЕКОбум 24/7», що відтепер доступний у мобільній версії.

Нагадаємо, що лише за тиждень від запуску банком нової віртуальної картки, її користувачами стало понад 5 тисяч українців. Нова віртуальна картка одразу доступна у мобільному додатку «ЕКОбанк Онлайн» у трьох валютах – гривні, доларах США та євро. За бажанням клієнта вона може бути доставлена у пластиковому вигляді додому абсолютно безкоштовно.

Також до послуг наших клієнтів цілодобовий контакт-центр та чат-боти у месенджерах – Viber, Telegram та Facebook.

19.08.2020