Вдосконалення виробництва в умовах карантину – новий кредит за програмою «5-7-9 %»

Наш черговий кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9-%» виданий підприємству «Юніком» з Кіровоградщини, що вирішило удосконалити власне виробництво, аби підлаштуватися під нові вимоги сьогодення.

Так, «Юніком», на чолі з підприємцем Андрієм Яровим, раніше займалось виробництвом борошна. Однак через карантин підприємство освоїло новий напрям – виробництво та фасування цукрового печива, що дає змогу постачати великим мережевим маркетам вже готову продукцію.

Задля цього було придбано нове виробниче обладнання: тунельна кондитерська модульна 4-х секційна піч, лінія по виробництву цукрового печива, горизонтальна пакувальна машина та автоматичний пакувальник борошна в паперові пакети.

Скільки коштів знадобилося? Кредит у 1,5 млн грн на 5 років під 7% річних. До речі, за рахунок збільшення виробництва обсяг продукції вже зріс на 15%.

Нагадаємо, що УКРГАЗБАНК видав 1,3 млн грн підприємцю з Хмельницького, який став першим в Україні щасливчиком, що отримав «Доступний кредит 5-7-9%» на свій еко-стартап.

08.09.2020