Житло для українців: близько 150 млн грн іпотечних кредитів

З липня українці отримали майже 150 млн грн на придбання власного житла. А програма доступних кредитів під 8,8% річних, що стартувала в той же час, отримала вже майже 3000 заявок.

Ми зробили умови придбання нерухомості привабливими для українців, адже розробили спеціальні програми зі зручними умовами та строками. Попит на іпотечні кредити завжди був, є і буде, тому наше завдання як державного Банку – зробити іпотечні позики доступними і забезпечити власним житлом кожну українську родину.

За останні три місяці найбільше всього було видано кредитів на придбання житла саме на вторинному ринку нерухомості, а це – 135 кредитів на суму 88,6 млн грн.

Які умови ми пропонуємо?

Первинний внесок – від 30% вартості житла, термін кредиту – від 20 років. Ставка – від 8,8% річних у гривні. Максимальна сума – 5 млн грн.

Банк також відкритий до співпраці з надійними забудовниками, оскільки володіє достатнім ресурсом для кредитування і багаторічним досвідом роботи з різними іпотечними програмами. Тому партнерів відбираємо дуже ретельно, оскільки їх надійність – безпека та впевненість наших клієнтів.

За іпотечним кредитом можна звертатися до будь-якого відділення УКРГАЗБАНКУ. Найближчі відділення можна знайти тут.

Ознайомитись з нашими іпотечними програмами можна тут.

15.09.2020