Модульні теплиці – черговий еко-кредит за програмою «5-7-9%»

Наш черговий екокредит виданий фермерському господарству «Скороход», що вирощує рослинні культури на Херсонщині. Мета проекту - при максимальному використанні українських напрацювань, реалізувати найсучасніші світові тренди розвитку технологій вирощування рослин у теплицях.

Кошти сумою в 1,9 млн грн підуть на будівництво модульної теплиці, що складається з 3-х секцій майже по 500м2 кожна. Усі тепличні процеси повністю автоматизовані, а кліматичні показники строго контролюються, а це, в свою чергу, дозволить мінімізувати застосування хімічних препаратів для стимулювання росту, боротьби з паразитами та хворобами рослин.

В чому особливість модульної теплиці?

  • на покрівлі встановлюються фотоелектричні модулі;
  • вирощування відбувається по аеропонним технологіям;
  • усі тепличні процеси повністю автоматизовані;
  • кліматичні показники чітко контролюються, а це, в свою чергу, мінімізує застосування хімічних препаратів для стимулювання росту, боротьби з паразитами та хворобами рослин;
  • потрібні культури можна вирощувати цілий рік, а їх врожайність і екологічність підвищуються в багато разів.

Нагадаємо, що обсяг наших кредитних угод вже подолав позначку в мільярд гривень, де левова частка – саме інвестиційні кредити. Їх у нашому портфелі понад 80%. Тож УКРГАЗБАНК утримує своє абсолютне лідерство у наданні  доступних кредитів, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів. Банк також активно підтримує і молодих підприємців та їх новітні починання: близько 7 млн грн отримали молоді бізнесмени на свої стартапи.

23.10.2020