УКРГАЗБАНК у ТОП-25 інноваційних компаній країни

Журнал «Власть денег» продовжує серію своїх фірмових рейтингів. Цього разу представили ТОП-25 інноваційних компаній України - як вітчизняних, так і міжнародних, які активно впроваджують інновації в країні.

При відборі головним критерієм було не тільки наявність інноваційних планів на майбутнє, але і вже успішно реалізовані інновації в виробничих технологіях, що випускаються або послуги, що надаються.

Також враховувалася роль компанії в житті країни, обсяг інвестицій, вкладених в інноваційні проекти, участь компанії в спеціалізованих виставках і значення впроваджених інновацій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу і міжнародного авторитету України.

Чому саме УКРГАЗБАНК увійшов у ТОП-25 інноваційних компаній?

Ми традиційно відзначаємось своїми інноваціями на стику двох сфер: фінансів і екології. Так, в цьому році в ТОП-10 кращих карткових пропозицій на українському ринку увійшла наша «ЕКОкредитка» з лімітом до 300 тис. грн., яку одразу можна замовити в мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн».

Додаємо сюди новий екологічний депозит «ЕКОдепозит Плюс», завдяки якому вклади українців будуть фінансувати виключно екопроєкти другої і третьої категорій викидів. Це масштабні проекти, за якими банк надає зменшену ставку по кредитах, тобто ті, які намагаються мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище, так звані eco-friendly проекти. Після розміщення коштів на наших «ЕКОдепозитах», банк виділяє аналогічну суму коштів на фінансування екопроєктів. Таким чионм, клієнти банку долучаються до фінансування «зелених» проєктів та побудови «зеленого» і безпечного майбутнього України.

Детальніше про рейтинг за посиланням.

02.11.2020