Тотальний ставкопад: знизили ставки за програмами автокредитування до 0,01% річних

Сьогодні ми оновили програми кредитування на придбання нових автомобілів – тепер умови зручніші, а ставки ще нижчі. Покращені умови діють і на партнерські програми банку з автосалонами.

Зокрема, ставки зменшилися до 0,01% річних при власному внеску від 20% вартості авто. За більшістю наших програм комісія за таку позику – відсутня.

За підрахунками наших спеціалістів, тепер плата за кредит є меншою за поїздку на таксі. От дивіться самі: оформлюючи кредит на автомобіль Skodа, ви одразу отримуєте знижку, не сплачуєте комісію, а щомісячний платіж складе лише 6 555 грн, а це – тільки 202 грн на день! А це точно менше щоденних подорожей на таксі, а головне, що машина тепер ваша. Строк такого кредиту складе 5 років, а власний внесок – 50% від вартості автомобіля.

Нові умови від УКРГАЗБАНКУ вже діють на придбання будь-яких автомобілів:

  • ставка від 0,01% річних
  • мінімальний власний внесок від 20%;
  • кредит до 1,5 млн грн;
  • довідка про доходи при внеску від 40% не потрібна;
  • разова комісія – відсутня.

Тож, підсумуємо: кредитні ставки стартують від 0,01% річних при власному внеску від 20% до 60% вартості нової автівки. Кредит можна отримати на строк до 7 років. За деякими програмами ставка під 0,01% річних може діяти на всі сім років кредитування.

Клієнт отримає рішення лише за 2-3 години. Оформити такий кредит можна в усіх відділеннях УКРГАЗБАНКУ.

Детальніше про нові умови тут.

24.11.2020