Перша річниця програми 5-7-9%: основні досягнення

Минув рік після старту президентської програми доступних кредитів 5-7-9%. За даними Міністерства фінансів, станом на 1 лютого уповноваженими банками загалом видано 8430 кредитів на 19,7 млрд грн.

УКРГАЗБАНК у трійці лідерів серед держбанків цілий рік поспіль: ми уклали 1067 угод на суму понад 1,5 млрд грн, з них більше 1 млрд – інвестиційні кредити. До речі, саме інвестиційних кредитів для бізнесу ми видали найбільше серед усіх учасників програми.

Нагадаємо про наші основні здобутки:

  1. У травні першим в Україні позичальником, який отримав кредитну гарантію за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» став наш клієнт – фермерське господарство «Таврійська ягода» із села Приморське, що займається вирощуванням овочів та ягід. Ми надали кредитні кошти у розмірі 1,5 млн грн строком на 5 років для організації сучасної системи крапельного зрошення, а Фонд розвитку підприємництва видав гарантію, що покриває 50% суми кредиту.
  2. Перший в Україні стартап отримав «Доступний кредит 5-7-9%» саме завдяки УКРГАЗБАНКУ. Підприємець із Хмельницького отримав 1,3 млн грн для започаткування свого еко-бізнесу. Його ідея – виробництво розпалювача вогню з деревної вовни.
  3. УКРГАЗБАНК за енергонезалежність українського бізнесу. Саме тому ми створили інноваційний продукт для розумної оптимізації власного енергоспоживання. Це – кредитування промислових сонячних електростанцій для українських підприємців. А головне, що такий кредит можна отримати за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».
  4. Активна участь у програмі забезпечила нам першість у багатьох номінаціях, зокрема у липні ми отримали нагороду «Найкраща кредитна/інвестиційна програма» за версією журналу «Бізнес».
  5. Левова частка обсягу наших кредитних угод – інвестиційні кредити, а це означає, що ми завжди за розвиток вітчизняної економіки, адже допомагаємо реалізовувати нові перспективні проєкти.

За доступним «5-7-9%» кредитом  можна звертатись у будь-яке відділення УКРГАЗБАНКУ.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися тут.

03.02.2021