8,5 млрд грн заощаджень клієнтів УКРГАЗБАНКУ покращують екологію

Сума заощаджень на наших «ЕКОдепозитах» перевищила 8,5 млрд грн, - це саме ті кошти, що спрямовані виключно на фінансування «зелених» проєктів. Отже заощадження українців не лише безпечно зберігаються у надійному банку, а й покращують екологію країни, захищаючи довкілля. Адже коли ви розміщаєте кошти на «ЕКОдепозитах», ми виділяємо аналогічну суму на фінансування еко-проєктів. Таким чином ми разом  розбудовуємо чисте та безпечне майбутнє нашої країни.

Кожен вкладник, відкриваючи «ЕКО-депозит» в УКРГАЗБАНКУ, робить практичний внесок в екомодернізацію країни, бо розміщених коштів наразі вже досить для фінансування 313 енергоефективних проектів. А це – щорічне скорочення викидів СО2 на 372,9 тис. тонн, вироблення на 528,2 млн кВт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб понад 211 тис. українських сімей, а також заміщення використання викопного палива на 427,2 тис. Гкал для опалення майже 124 тис. квартир.

Щодо «ЕКОдепозит Плюс», то це депозит, завдяки якому вклади українців фінансують виключно еко-проєкти 2 та 3 категорії викидів. Це масштабні проєкти, за якими банк надає зменшену ставку за кредитами, тобто ті, що намагаються мінімізувати негативний вплив на довкілля.

Наразі розміщених на ньому коштів - 10,7 млн грн, вже вистачить на фінансування екопроєктів із щорічним скороченням викидів СО2 на 2 тис. тонн, вироблення на 2,8 млн кВт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб понад 1,1 тис. сімей, а також заміщення використання викопного палива на 2,3 тис. Гкал для опалення майже 700 квартир.

Нагадаємо, що поповнити або пролонгувати депозитний вклад в УКРГАЗБАНКУ можна не виходячи з дому – через Контакт-центр у режимі 24/7. Отримати більше інформації щодо умов «ЕКОдепозиту» можна тут: https://www.ukrgasbank.com/private/deposits/

02.04.2021