Черговий «5-7-9%» клієнт – карпатська вода в еко упаковці

Вперше в Україні завдяки нашому кредиту на суму в 6,8 млн грн карпатська VODA UA буде випускатися в еко-упаковці Pure-pak, у складі якої більше половини - вторинна целюлоза. А це крок до збереження екології та відновлення екобалансу планети. 

Дмитро Нікіфоров, власник компанії, першим в Україні з виробників питної води втілює проєкт, що є абсолютно безпечним для довкілля, адже картон - це повністю відновлюваний ресурс, що на 100% перероблюваний і значно знижує викиди CO2.

VODA UA вже випустила питну воду у двохлітровій упаковці Pure-Pak від Elopak та приступає до виробництва об'єму 0,33 л Prisma в упаковці від Tetra Pak, де навіть кришечка буде екологічною та стовідсотково перероблюваною, бо вироблена з цукрової тростини. 

Згідно опитуванням, вже 4 з 10 споживачів при виборі брендів враховують їх екологічність. Більш того, кожен другий готовий змінити свої споживчі звички, щоб знизити негативний вплив на довкілля. І ця тенденція зберігається, навіть незважаючи на несприятливі обставини в суспільстві та економіці.

Природну мінеральну воду добувають з Мізунського джерела в Карпатах. Це місце, де на десятки кілометрів навколо немає джерел забруднення. Розлив води здійснюють безпосередньо в тому місці, де її добувають. А це гарантує її високу якість та збереження корисних властивостей.

01.07.2021