У ТОП-25 інноваційних компаній країни

Журнал «Власть денег» представив свій черговий рейтинг «ТОП-25 інноваційних компаній України». Такі активні компанії - це той авангард, який рухає країну вперед вже 30 років, і серед них є державний УКРГАЗБАНК.

Чому саме УКРГАЗБАНК?

Ми взяли курс на green-banking ще з 2016-го року і активно надаємо підтримку клієнтам, які втілюють в життя еко-проєкти. Банк допомагає українському бізнесу переходити на екологічно чисту електроенергію, щоб зробити його безпечним і eco-friendly для довкілля.

Ми перші з українських банків реалізували унікальний продукт, програму «ЕКО-лізинг», - лізинг обладнання сонячних електростанцій для власного споживання. Кожен підприємець, який встановить сонячну станцію, отримує вигідні умови, консультаційну підтримку енергетиків нашого технічного офісу, широкий вибір надійних підрядників, а головне - енергетичну незалежність. 

До того ж, УКРГАЗБАНК вже два роки дотримується Принципів відповідального банкінгу, створених на основі інноваційного партнерства між банками з усього світу і міжнародної ініціативи ООН у сфері відповідального фінансування. Це означає, що ми вживаємо необхідних заходів для позитивних змін у суспільстві та довкіллі, і тим самим забезпечуємо позитивний внесок для людей та всієї планети.

Детальніше з рейтингом журналу «Власть денег» можна ознайомитись за посыланням.

Детальніше з програмою «ЕКО-лізинг» можна ознайомитись тут.

27.10.2021