Перекази з оплати автомобілів

Фізичні особи – резиденти мають можливість здійснювати платежі (перекази) за кордон з оплати автомобілів з використанням поточних (карткових) рахунків фізичних осіб або без відкриття рахунків, за умови  здійснення переказу на суму до 400 000 гривень (в еквіваленті), за системою S.W.I.F.T.

УМОВИ:

 • Кількість автомобілів, які можна оплатити одному клієнту
  Протягом календарного року один клієнт має право без підтвердних документів придбати не більше ніж 4 (чотири) автомобіля
 • Потреба клієнта у придбанні більшої кількості ніж 4 автомобіля
  Якщо клієнт бажає придбати більше ніж 4 автомобіля протягом календарного року, то оплати за такими операціями мають здійснюватися з використанням власного рахунку, відкритого клієнту як фізичній особі – підприємцю
 • Можливість оплати автомобіля за рахунком, який виставлено на іншу особу
  Оплата автомобіля має здійснюватися виключно особою, на яку виставлено рахунок
 • Особливості заповнення призначення платежу за операціями з придбання автомобілів
  У платіжному дорученні має відображатися інформація згідно з даними інвойсу, зазвичай це: номер та дата інвойсу, номер лота, VIN-код автомобіля, ПІБ – покупця.

ВАЖЛИВО! Для здійснення контролю за дотриманням клієнтами банку вимог законодавства в частині заборони здійснювати операції по рахунку фізичної особи, пов’язані із підприємницькою діяльністю, та контролю за відповідністю операцій клієнта його фінансовому стану, банк має право запросити додаткові документи що можуть підтвердити джерела походження коштів та/або пояснень щодо суті і мети здійснюваних операцій.

У разі виникнення питань або отримання додаткової інформації просимо звертатися до зручного для Вас відділення банку.