Текущие счета

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 26 лютого 2021 АБ «УКРГАЗБАНК» запроваджує зміни до Тарифів АБ «УКРГАЗБАНК» за поточними рахунками (в т. ч. з використанням електронних платіжних засобів) фізичних осіб щодо комісії за операції переказу на погашення кредитної заборгованості в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Пропозиція]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомлення про порядок закриття поточних рахунків фізичних осіб - клієнтів АБ "УКРГАЗБАНК"

Архів правочинів та пропозицій

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.12.2020р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до Тарифних Планів за договорами, укладеними на умовах Правил відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб та надання послуг за платіжними картками ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ «УКРГАЗБАНК»
[Пропозиція]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 29.10.2020р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до Тарифних планів за поточними рахунками, поточними рахунками фізичних осіб з використанням електронних платіжних засобів (далі – карткові рахунки) та Тарифів (послуг) за операціями з залучення (повернення) грошових коштів за депозитними рахунками (в т.ч з видачею ощадних (депозитних) сертифікатів) фізичних осіб.
[Пропозиція]

Пропозиція що набуває чинності з 15.10.2020 р.

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 04.06.2020 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни та доповнення до Правил відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб та надання послуг за платіжними картками ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ «УКРГАЗБАНК»
[Пропозиція]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 14.05.2020 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни та доповнення до Правил відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб та надання послуг за платіжними картками ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ «УКРГАЗБАНК»
[Пропозиція]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 10.04.2020 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб та надання послуг за платіжними картками ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ «УКРГАЗБАНК»
[Пропозиція]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.04.2020 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни та доповнення до Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 31.03.2020 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 25.03.2020 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 03.06.2019 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 26.04.2019 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 15.04.2019 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 04.03.2019 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 17.01.2019 АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни та доповнення до Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК»
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 07.11.2018 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК».
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 09.07.2018 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК».
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 23.04.2018 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК».
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 30.03.2018 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК».
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо Вам, що з 24.04.2017 р. в АБ «УКРГАЗБАНК» діють нові процентні ставки, які нараховуються на залишки коштів на карткових рахунках, відкритих за тарифним планом «Універсальна картка «Домовичок».
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 10.01.2018 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК».
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 06.11.2017 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК».
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 21.08.2017 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до тарифів (тарифних планів), за якими обслуговуються поточні рахунки, відкриті за договорами банківського рахунку, укладених на умовах Правил надання послуг на відкриття та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків та поточних рахунків фізичних осіб в АБ «УКРГАЗБАНК».

[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 25.07.2017 р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб-Власників поточних рахунків у формі Публічної пропозиції.
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 24.07.2017 р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб-Власників поточних рахунків у формі Публічної пропозиції.
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 03.05.2017 р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб-Власників поточних рахунків у формі Публічної пропозиції.
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.03.2017 р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб-Власників поточних рахунків у формі Публічної пропозиції.
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 03.01.2017 р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб – власників Поточних рахунків у формі публічної пропозиції.
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.09.2016 р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб – власників Поточних рахунків.
[Правочин]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо Вам, що з 05.01.2016 р. в АБ «УКРГАЗБАНК»
діють нові процентні ставки, які нараховуються на залишки коштів на карткових рахунках, відкритих за тарифним планом «Pro-запас+»:
[Правочин1 Правочин2]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.08.2016 р. АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.
[Правочин]

Односторонній правочин
(оголошення) до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
– власників Поточних рахунків у формі публічної пропозиції за тарифними планами
«Приватний», «Приватний VIP», «Економ», «Зарплатний»
(набирає чинності з 01.02.2016 р.)
[Правочин1 Правочин2]

Односторонній правочин (оголошення)
до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб – власників Поточних
рахунків у формі публічної пропозиції за тарифними планами «Приватний», «Приватний VIP», «Економ», «Приватний в металі»
(набирає чинності з 01.10.2015 р.)
[Правочин1    Правочин2]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 07.09.2015 р. АБ «УКРГАЗБАНК» відміняє дію тарифів та інших параметрів розрахунково-касового обслуговування клієнтів - фізичних осіб тарифний план «Ощадний» та «Благодійний».
В зв’язку з цим з 01.10.2015 до клієнтів, які обслуговуються за вищевказаними тарифами застосовуються умови обслуговування поточного рахунку за тарифним планом «Приватний»
[Правочин1    Правочин2]

Односторонній правочин
(оголошення) до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
– власників Поточних рахунків у формі публічної пропозиції за тарифним планом «Приватний» (набирає чинності з 28.08.2015 р.) 
[Правочин1    Правочин2]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.05.2015р. АБ «УКРГАЗБАНК» відміняє дію тарифів та інших параметрів розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків (2620) для отримання пенсій та допомог за рахунок коштів Пенсійного фонду України та тарифів та інших параметрів розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків (2620) для отримання грошових допомог за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
В зв’язку з цим з 01.06.2015 р. до клієнтів, які обслуговуються за вищевказаними тарифами застосовуються умови обслуговування поточного рахунку за тарифним планом «Соціальний».)
[Правочин1    Правочин2]

Односторонній правочин
(оголошення) до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб – власників Поточних рахунків у формі публічної пропозиції за тарифним планом «Зарплатий»
(набирає чинності з 01.06.2015 р.)
[Правочин1    Правочин2]

«ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.05.2015р. АБ «УКРГАЗБАНК» відміняє дію тарифів та інших параметрів розрахунково-касового обслуговування клієнтів - фізичних осіб тарифний план «Приватна співпраця». В зв’язку з цим з 01.06.2015р. до клієнтів, які обслуговуються за вищевказаними тарифами застосовуються умови обслуговування поточного рахунку за тарифним планом «Приватний».
[Правочин1    Правочин2]

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 01.05.2015р. АБ «УКРГАЗБАНК» відміняє дію тарифів та інших параметрів розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків (2620) для отримання пенсій та допомог за рахунок коштів Пенсійного фонду України та тарифів та інших параметрів розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків (2620) для отримання грошових допомог за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
В зв’язку з цим з 01.06.2015р. до клієнтів, які обслуговуються за вищевказаними тарифами застосовуються умови обслуговування поточного рахунку за тарифним планом «Соціальний».» р.)
[Правочин1    Правочин2]

Односторонній правочин (оголошення) до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб – власників Поточних рахунків у формі публічної пропозиції за тарифними планами «Приватний», «Приватний VIP», «Економ», Благодійний, «Приватний в металі», «Ощадний»
(набирає чинності з 01.04.2015 р.)
[Правочин]

Односторонній правочин до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб – власників Поточних рахунків у формі публічної пропозиції за тарифними планами «Приватний», «Приватний VIP», «Приватна співпраця», «Ощадний, «Економ»
[Правочин]

«Односторонній правочин до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи за тарифними планами «Приватний», Приватний VIP», «Ощадний», «Приватна Співпраця», «Зарплатний», «Економ», «Благодійний», набирає чинності з 01.08.2014 р.»
[Правочин]

«Односторонній правочин до договорів про відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи за тарифними планами «Приватний», «Приватний VIP», «Приватна співпраця», «Економ» », набирає чинності з 13.06.2014 р.»
[Правочин]

«Односторонній правочин до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи за тарифними планами «Приватний», «Приватний VIP», «Економ» «Ощадний», «Приватна співпраця», набирає чинності з 22.04.2014 р.»
[Правочин]

«Односторонній правочин до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи за тарифним планом «Економ», набирає чинності з 01.04.2014 р.»
[Правочин]

«Односторонній правочин до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи за тарифним планом «Приватний», набирає чинності з 21.03.2014 р.»
[Правочин]

«Односторонній правочин до договорів на відкриття та обслуговування банківського рахунку фізичної особи за тарифним планом «Приватний» та «Приватний VIP» , набирає чинності з 10.03.2014 р.»
Правочин

Поточний рахунок – рахунок, який відкривається Банком Клієнту для збереження його коштів та здійснення наступних операцій:

 • Поповнення рахунку та зняття коштів з рахунку;
 • Здійснення платежів та переказів на користь фізичних та юридичних осіб, а також на власні рахунки в інших банках; 
 • Зарахування переказів з будь-якої країни світу та інше.

В АБ«УКРГАЗБАНК» Ви можете відкрити поточний рахунок:

 • в іноземній валюті:
  • російських рублях,
  • англійських фунтах стерлінгів,
  • швейцарських франках,
  • польських злотих,
  • японських єнах(зарахування/списання коштів наз поточного рахунку здійснюються виключно безготівково)

Ви можете відкрити рахунок як на своє ім’я, так і на ім’я  своєї малолітньої або неповнолітньої дитини, на користь іншої особи.

Як відкрити рахунок

У АБ«УКРГАЗБАНК» Ви можете відкрити поточний рахунок у гривні, доларах США, євро та рублях. За допомогою особистого рахунку можна проводити наступні операції:

 • Поповнення рахунку та зняття коштів з нього;
 • Здійснення з нього платежів та переказів на користь фізичних та юридичних осіб, а також на власні рахунки в інших банках;
 • Отримування на нього коштів з будь-якої країни світу.

Поточний рахунок – рахунок, який відкривається Банком Клієнту для збереження його коштів та здійснення наступних операцій:

 • Поповнення рахунку та зняття коштів з нього;
 • Здійснення з нього платежів та переказів на користь фізичних та юридичних осіб, а також на власні рахунки в інших банках;
 • Отримування на нього коштів з будь – якої країни світу та інше.

Переваги:

 • безпечність розрахунків
 • вільний доступ до коштів;
 • вигідні тарифи

У АБ«УКРГАЗБАНК» Ви можете відкрити поточний рахунок в гривні, доларах США, євро та рублях.  У АБ«УКРГАЗБАНК» Ви можете відкрити рахунок як на своє ім’я, так і на ім’я  своєї малолітньої або неповнолітньої дитини, на користь іншої особи.

Перелік документів необхідних для відкриття депозитного рахунку

Правила відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб та надання послуг за платіжними картками публічним акціонерним товариством АБ «УКРГАЗБАНК»

Тарифи по обслуговуванню поточних рахунків

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 1. Відкриття поточних рахунків за ТП «Економ» не здійснюється починаючи з 10.12.2020
 2. Відкритття поточних рахунків за ТП «Приватний» починаючи з 01.04.2020 здійснюється виключно:
  • у гривні, доларах, євро тільки у випадку відкриття інвестиційних рахунків;
  • у валютах, що входять до 1 групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів, крім гривні, доларів США, євро.