ЭКО-депозит Плюс

 

«ЕКО-депозит Плюс»
(виплата процентів в кінці строку, автопролонгація, поповнення)

«ЕКО-депозит Плюс»
(виплата процентів щомісячно, автопролонгація, поповнення)

 

Гривня

6-9 міс 6,75% 6,45%
9-12 міс 6,75% 6,45%
12-18 міс 7,25% 6,95%
18-24 міс 7,75% 7,45%
 

Долари США

6-9 міс 0,15% 0,01%
9-12 міс 0,15% 0,01%
12-18 міс 0,65% 0,4%
18-24 міс 0,9% 0,65%
 

Євро

6-9 міс 0,01% 0,01%
9-12 міс 0,01% 0,01%
12-18 міс 0,01% 0,01%
18-24 міс 0,01% 0,01%

Умови депозиту

 
Сума мінімального початкового вкладу на депозит в день оформлення депозиту

 1 000,00 гривень.
100,00 доларів США.
100,00 євро

 1 000,00 гривень.
100,00 доларів США.
100,00 євро

Пролонгація  договору

Передбачено.

Якщо до дня закінчення строку зберігання коштів Вкладник не звернувся до відділення банку або не повідомив про намір повернути депозит за телефоном Контакт-центру, депозит вважається щоразу продовженим на аналогічну до попереднього строку депозиту кількість календарних днів. При продовженні строку зберігання коштів розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку зберігання коштів, для відповідного виду депозитного вкладу та строку.  Строк депозиту може продовжуватись неодноразово.

Нарахування процентів Проценти нараховуються не пізніше останнього банківського дня кожного календарного місяця, в день закінчення строку зберігання коштів та в день закінчення кожного продовженого строку зберігання коштів
Сплата процентів

В кінці строку зберігання коштів, або в день закінчення кожного продовженого строку зберігання коштів шляхом безготівкового перерахування на поточний рахунок або поточний рахунок, операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів (далі – картковий рахунок)  Вкладника, відкритий в АБ “УКРГАЗБАНК”.

Щомісячно перераховуються на поточний або поточний рахунок, операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів (далі – картковий рахунок) Вкладника, відкритий в  АБ “УКРГАЗБАНК”. Проценти нараховані на дату повернення депозиту перераховуються на картковий або поточний рахунок.

Поповнення депозиту

Дозволяється протягом всього строку зберігання коштів але не пізніше 93 календарних днів з першого дня строку зберігання коштів або з першого дня кожного продовженого строку зберігання коштів.

Мінімальна сума поповнення

500 грн./50 дол./50 євро

  500 грн./50 дол./50 євро

Максимальна сума поповнення Протягом календарного місяця сума поповнення не може перевищувати розмір початкової суми депозиту, розміщеної в день оформлення депозиту/пролонгації депозиту.
Переваги
  • еко-направленість (кошти залучені на депозит спрямовуються банком на фінансування еко-проектів 2-ї та 3-ї категорії викидів по якими викиди СО2 найменші);
  • можливість отримання високого доходу;
  • поповнення;
  • автоматичне продовження строку депозиту (автопролонгація).
  • еко-направленість ( кошти залучені  на депозит спрямовуються банком на фінансування еко-проектів 2-ї та 3-ї категорії, по якими викиди СО2 найменші)
  • виплата відсотків кожного місяця;
  • поповнення;
  • автоматичне продовження строку депозиту (автопролонгація).
Повернення суми депозиту в день закінчення строку зберігання коштів/ продовженого строку зберігання коштів

Шляхом перерахування на поточний або поточний рахунок операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів в  АБ “УКРГАЗБАНК”

Дострокове повернення частини/всієї суми депозиту

Не передбачене

Інші умови

Кожному Вкладнику відкривається поточний рахунок або поточний рахунок  операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів у валюті вкладу.

Розмір надбавок до процентних ставок за строковими депозитами фізичних осіб та умови їх застосування*

Надбавки до процентних ставок за депозитом в національній валюті

+0,5% річних при розміщенні вкладів для клієнтів у яких відкрито карткові (поточні) рахунки для виплати заробітної плати або для виплати пенсій​ в АБ «УКРГАЗБАНК»  та наявності цільових зарахувань на такі рахунки не пізніше ніж за 45 календарних днів до дати відкриття депозиту​​

* надбавки до процентних ставок не сумуються
 

Депозитний калькулятор

Істотні характеристики «ЕКО-депозит Плюс» (виплата процентів в кінці строку)

Істотні характеристики «ЕКО-депозит Плюс» (виплата процентів щомісячно)