Документарні акредитиви

  • New! «Акційний рахунок» для нових клієнтів сегменту корпоративного бізнесу. Відтепер відкриття мультивалютного поточного рахунку БЕЗКОШТОВНО.

Документарний акредитив – це зобов'язання банку, який випустив акредитив за заявою покупця, здійснити платіж на користь продавця (вигодонабувача) після надання продавцем документів, які відповідають умовам акредитива та підтверджують відвантаження товару/надання послуг/виконання робіт згідно з контрактом. У яких випадках доцільно використовувати акредитив?

  • є сумнів продавця у платоспроможності або можливості покупця сплатити замовлений товар/послуги/роботи, в т.ч. з огляду на політико-економічну ситуацію у країні покупця;
  • є сумнів покупця у спроможності або можливості продавця відвантажити товар/надати послуги/виконати роботи, в т.ч. з огляду на політико-економічну ситуацію у країні продавця;
  • існують законодавчі обмеження, які вимагають використання лише акредитивної форми розрахунку при здійсненні певних видів операцій;
  • необхідно забезпечити відстрочку платежу, фінансування придбання товару/ послуг/робіт, дотримання строків відвантаження товару/надання послуг/виконання робіт, подання документів тощо.

АБ «УКРГАЗБАНК» працює з акредитивами, які забезпечують розрахунки як за зовнішньоекономічними контрактами (обслуговує експортерів і імпортерів), так і за договорами, укладеними між резидентами України. Забезпечення для випуску акредитивів:

  • грошові кошти на рахунку покриття;
  • застава рухомого та/або нерухомого майна (вимагає проходження кредитної процедури).

АБ «УКРГАЗБАНК» має широку мережу банків-партнерів, що дозволяє забезпечити отримання підтвердження акредитивів від першокласних міжнародних банків. Спеціалісти АБ «УКРГАЗБАНК» допоможуть Вам у підготовці та узгодженні проекту контракту, який має передбачати розрахунки за допомогою акредитива, проекту акредитива та нададуть необхідні консультації з метою забезпечення максимального захисту Ваших інтересів за контрактом. З запитаннями та за консультаціями щодо використання акредитивів при здійсненні розрахунків звертайтесь до профільних спеціалістів АБ «УКРГАЗБАНК»:

ДЕПАРТАМЕНТ ДОКУМЕНТАРНОГО БІЗНЕСУ

Тел.: +38 044 590-49-24 
E-mail: stf@ukrgasbank.com