Випуск зелених облігацій. Листопад 2018

За повідомленням неприбуткової організації Ініціатива кліматичних облігацій (CBI) у листопаді глобальний обсяг розміщень зелених облігацій досяг 23,9 млрд. доларів США та встановив новий рекорд розміщень за місяць! Це на 23% вище, ніж відповідний показник 2017 року, навіть без врахування випусків Fannie Mae у листопаді.

Накопичений обсяг випусків зелених облігацій (з моменту заснування ринку) перевищив півтрильйонну позначку і зараз становить 503 млрд. дол. США.

40% місячного обсягу складають випуски Китайського індустріального банку CO., Ltd, який розмістив незабезпечені два транші сертифікованих кліматичних облігацій на суму 943 млн. дол. США та два випуски незабезпечених зелених облігації обсягом 30 млрд. юанів (4,3 млрд. дол. США) кожний.

Ці випуски сприяли використанню надходжень на фінансування  низьковуглецевого транспорту, який збільшив свою частку у фінансуванні  до 29%, та став другим після фінансування  поновлюваних джерел енергії (30%.)

Випуск зелених облігацій канадської компанії TransLink знаменував появу вже дев'ятого канадського емітента на ринку у 2018 році. Експерти не виключають появу десятого  канадського емітента до 30 грудня 2018.