Глобальна служба підтримки MasterCard

Ви завжди можете розраховувати на Глобальну службу підтримки MasterCard  в будь-якій точці планети. Телефонуйте у службу підтримки у зручний для Вас час із будь-якого питання, пов’язаного з банківською карткою.

За допомогою служби підтримки Ви можете:

  • отримати консультацію Вашою мовою
  • повідомити банк про втрату чи крадіжку картки
  • терміново перевипустити картку
  • отримати терміновий аванс готівкою


В Україні

У надзвичайних ситуаціях телефонуйте за номером Глобальної служби підтримки MasterCard у США: 1 636 722 71 11. Дзвінок на номер зі стаціонарного телефону безкоштовний (за рахунок викличного абонента). При дзвінках з мобільного телефону діють тарифи Вашого оператора мобільного зв’язку.

Якщо Ви власник преміальної картки MasterCard – також телефонуйте за номерами:

 044 390 77 11 та 0 800 30 30 07

 

За межами України

Якщо Ви перебуваєте в іншій країні, будь ласка, виберіть на сторінці у переліку країну перебування, щоб дізнатися номер телефону Глобальної служби підтримки MasterCard. Дзвінок на вказаний номер зі стаціонарного телефону країни перебування безкоштовний. Якщо Ви телефонуєте з мобільного телефону, діють тарифи Вашого оператора мобільного зв’язку в країні перебування. Якщо країна, в якій Ви перебуваєте, не вказана в переліку, телефонуйте за номером у США: 1 636 722 71 11. Дзвінок на номер зі стаціонарного телефону безкоштовний із будь-якої країни (за рахунок викличного абонента). Якщо Ви телефонуєте з мобільного телефону, діють тарифи Вашого оператора мобільного зв’язку в країні перебування.

У випадку втрати картки чи з будь-яких інших питань, будь ласка, звертайтеся до контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» за номерами: 0 800 309 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів з території України),  358 - короткий номер з мобільного телефону ( платний ), 503 (з мобільного і тільки для власників преміальних карток)