Програма доступу до VIP-залів аеропортів LOUNGE KEY

Ваша картка MasterCard Platinum та MasterCard  World Elite від УКРГАЗБАНКУ надає Вам доступ до VIP-залів LOUNGE KEY в понад 700 аеропортів світу.

Ви отримаєте простий та миттєвий доступ до залів очікування (лаунж зон), надаючи для проходу лише свою картку MasterCard Platinum або MasterCard World Elite, за якою буде здійснено авторизацію на суму вартості проходу до лаундж зони LOUNGE KEY.

Не потрібно ніяких додаткових карток, які підтверджують Ваше членство, та жодного попереднього бронювання. Обслуговуючий персонал лаунж зон проінформований про програму Lounge Key. Ложа може бути брендована табличкою Lounge Key.

Вартість відвідування лаундж зони  LOUNGE KEY Ви сплачуєте самостійно за допомогою Вашої преміальної картки MasterCard Platinum або MasterCard World Elite.

Знайдіть необхідний Вам VIP-зал LOUNGE KEY  та дізнайтесь деталі його послуг за посиланням https://www.loungekey.com/UKRGASBANK.

Скористайтесь сервісом LOUNGE KEY  - час в очікуванні на рейс пройде для Вас в максимально комфортних умовах та в затишній атмосфері, що створені в кожному залі.

 

Програма MasterCard Business Lounge

Програма MasterCard Business Lounge надає безкоштовний доступ до зон відпочинку (бізнес-залів) в міжнародних аеропортах.

Преміальна картка MasterCard World Elite або MasterCard Platinum надає можливість відвідування MasterCard Lounge БЕЗКОШТОВНО*.

*з 1 липня 2019 року

Для власників преміальних карт буде діяти WELCOME-період протягом 37 днів. Перевірка достатності витрат на новому рівні буде застосовуватися з 08.08.2019 року.

Почніть подорож з комфортом у бізнес-залах Mastercard

З 5 серпня 2020 року користуйтеся новою бізнес-залою Mastercard у зоні міжнародних рейсів у терміналі D аеропорту Бориспіль.

Для доступу сплачуйте преміальними картками Mastercard на загальну суму не менше 6 000 грн.

Вимоги є чинними для карток World Elite Mastercard, Platinum Mastercard, виданих в УКРГАЗБАНКУ, які здійснили транзакції на суму не менше 6 000 грн впродовж 30 днів та за 5 днів до дня вильоту (не враховуються останні 5 днів перед вильотом, а також вихідні).

Деталі на сайті: www.mastercard.ua, у бота-помічника MastercardUkraine у месенджері Facebook або у представника Premier banking.

Перелік сервісів привілеїв Mastercard доступних преміальним карткам MasterCard World Elite або MasterCard Platinum:

 

Mastercard Platinum

В тому числі Mastercard Platinum Debit, Mastercard ЕКО-Platinum, Mastercard Platinum Smart

Mastercard World Elite
Аеропорт БОРИСПІЛЬ
Mastercard Lounge міжн.рейси термінал D

+

+

Mastercard Lounge міжн.рейси термінал F

+

+

Mastercard Lounge вн.рейси

-

+

Fastline на виліт термінал D

+

+

Fastline на виліт термінал F

+

+

Fastline на прибуття термінал D

-

+

Fastline на прибуття термінал F

-

+

Швидка реєстрація + здача багажу

-

+

Аеропорт КИЇВ
Mastercard Lounge

-

+

Fastline на виліт

+

+

Fastline на прибуття

-

+

Аеропорт ЛЬВІВ
Mastercard Lounge міжн.рейси

-

+

Mastercard Lounge вн.рейси

-

+

Аеропорт ХАРКІВ
Mastercard Lounge міжн.рейси

-

+

СВІТ

Mastercard Lounge в аеропортах Європи

*Прага, Відень, Будапешт, Бухарест, Кишинів, Грузія, Москва, Санкт-Петербург

-

+