Преміальні банківські картки

Преміальні картки  Gold-класу

Mastercard Gold Chip PayPass

Класична картка преміум-класу, яка підкреслює статус її власника та створена для тих, хто бажає отримати більше від своєї платіжної картки.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

Mastercard Gold Chip PayPass

Особливий преміальний продукт, що поєднує усі переваги картки MasterCard Gold із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

Mastercard World Debit Gold PayPass

Картка, яка підкреслює статус її власника та поєднує статус Золотої картки та переваги картки Debit. Надає підвищений рівень безпеки та швидкісну оплату товару завдяки безконтактному чіпу. Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards! 

 

Visa Gold PayPass

Продукт преміального класу, створений спільно з платіжною системою Visa на базі платіжної картки Visa Gold з вмонтованим чіпом найвищої технологічної потужності.

Visa Gold PROЗапас Chip

Особливий преміальний продукт, що поєднує усі переваги картки Visa Gold із можливістю отримувати відсотки на залишок коштів як за депозитним вкладом і водночас з легкістю користуватися ними в будь-який зручний для Вас час!

Кобейдж карта ПРОСТІР-UnionPay Gold

Перша ко-бейдж карта національної платіжної системи ПРОСТІР з міжнародною платіжною системою UnionPay в Україні. Карта надає підвищений рівень безпеки та швидкісну оплату товару завдяки безконтактному чіпу. Використовуйте карту національної платіжної системи України з унікальним дизайном та можливістю здійснювати розрахунки по всьому світу.
Картки преміум-класу

 

Mastercard Platinum Chip PayPass

Преміальний картковий продукт створений для тих, хто звик отримувати обслуговування екстра-класу.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

Visa Platinum Chip PayWave

Преміальний продукт платіжної системи Visa з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому чіпу для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів.

Mastercard Platinum Debit Chip PayPass

Преміальний продукт платіжної системи Mastercard з підвищеним рівнем захисту та можливістю швидкісної оплати завдяки вмонтованому безконтактному чіпу. Поєднує в собі статус преміальної картки та переваги картки Debit.

Visa Signature Chip​

Преміальний продукт платіжної системи Visa з підвищеним рівнем захисту завдяки вмонтованому чіпу для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів та ексклюзивним пакетом привілеїв

Картки необмежених можливостей

MasterCard World Elite

Картка необмежених можливостей. Власники картки World Elite MasterCard отримують виняткове обслуговування: найвищий рівень сервісу, безпеки та конфіденційності, спеціальні пропозиції та привілеї.

Картка приймає участь у програмі винагород MasterCard Rewards!

 

Visa Infinite Chip PayWave

Картка, призначена для найбільш вимогливих і заможних клієнтів Банку - фінансової еліти, яка забезпечить своєму власникові високоякісний сервіс VIP-класу і безумовно підкреслить статус привілейованої особи в будь-якій точці світу.