- Головна
- Новини
- Укргазбанк взяв участь у форумі «Доступне житло»: від держави для людини, від ідеї до квартири»
Укргазбанк взяв участь у форумі «Доступне житло»: від держави для людини, від ідеї до квартири»
На прес-конференції з нагоди відкриття форуму заступник голови правління Укргазбанку Олена Дмітрієва, зокрема, зазначила: «Укргазбанк активно реалізує програму «Доступне житло» по всій Україні. Ще на початку серпня ми відзвітували про сотий кредит зі сплатою у сумі 3% річних, а вже сьогодні нашим банком було видано двохсотий. Ми чекаємо дедалі більшого попиту на пільгове іпотечне кредитування, оскільки найближчим часом до умов програми «Доступне житло» будуть внесені чергові конструктивні зміни. Так, буде переглянуто обмеження на метраж та вартість житлової площі, а також розширено коло потенційних позичальників, до яких не конче включатимуться самі лише черговики».
Речниками прес-конференції також виступили міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк та віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Аркадій Бондарєв. Речники поділилися основними результатами реалізації урядової програми «Доступне житло» на національному та столичному рівнях, а також відповіли на численні питання представників ЗМІ.
Нагадаємо, виставковий форум буде проходити у приміщенні Українського дому з 20 по 23 серпня 2012 року. Кожного дня з 11:00 до 19:00 працюватиме Консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло», де всі охочі зможуть отримати відповіді на запитання щодо участі державної програми. Консультації надаватимуть також клієнт-менеджери Укргазбанку.
21.08.2012