Програми державної підтримки підприємств АПК

Умови участі суб’єктів господарювання АПК в державних компенсаційних програмах

АБ «УКРГАЗБАНК», відповідно до укладеного з Міністерством аграрної політики та продовольства України меморандуму, є банком-учасником державних компенсаційних програмах для підприємств агропромислового комплексу в рамках:

  1. Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (Постанова КМУ від 01.03.2017 №130)
  2. Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (Постанова КМУ від 07.02.2018 №106)
  3. Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (Постанова КМУ від 07.02.2018 №107)

У відділеннях АБ «УКРГАЗБАНК» клієнти можуть подати заявки для отримання державної підтримки за наступними програмами:

Для сільськогоспвиробників:

  1. Програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва в розмірі 25% (для фермерських господарств в розмірі 40%).

Застосовується тариф за зарахування коштів на рахунок клієнта із-за меж системи АБ "УКРГАЗБАНК", як компенсація за державними компенсаційними програмами.

Для фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів:

  1. Програма часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції в розмірі 80% (не більше 30 000 грн.).

Застосовується тариф за зарахування коштів на рахунок клієнта із-за меж системи АБ "УКРГАЗБАНК", як компенсація за державними компенсаційними програмами.

  1. Програма часткової компенсації вартості витрат, пов'язаних з наданням дорадчих послуг, в розмірі 90% (не більше 10 000 грн.).

Застосовується тариф за зарахування коштів на рахунок клієнта із-за меж системи АБ "УКРГАЗБАНК", як компенсація за державними компенсаційними програмами.

  1. Програма часткової компенсації відсоткової ставки за залученим в АБ «УКРГАЗБАНК» кредитом (сплачуйте за кредитом лише 1% річних). Надається за кредитами терміном до одного року для покриття виробничих витрат (на суму до 500 тис. гривень) та терміном до трьох років для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних із будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення (на суму до 9 млн. гривень).

Для підприємств галузі тваринництва: 

  1. Програма часткової компенсації відсоткової ставки за залученим в АБ «УКРГАЗБАНК» кредитом (сплачуйте за кредитом лише 3% річних). Надається за кредитами, обсяг яких не перевищує 100 млн. гривень, для покриття витрат, пов’язаних з провадженням діяльності  в галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура
  2. Програма часткової компенсації вартості об'єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів в розмірі 25% фактично понесених витрат на будівництво та реконструкцію ферм, доїльних залів та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці за кредитами на будівництво та реконструкцію тваринницьких ферм до 5 років на суму до 500 млн. гривень.

За консультаціями щодо порядку подачі заявок та переліку документів звертайтесь до відділень АБ «УКРГАЗБАНК»