УКРГАЗБАНК повідомляє про зміну підходу до застосування авторизаційних лімітів на здійснення операції з картками

З метою спрощення підходу до застосування авторизаційних лімітів на здійснення операції з картками Банк анонсує з 16.08.2021 наступні зміни:

  • встановлення єдиного ліміту на операції зняття готівки в банкоматах УКРГАЗБАНКу, банкоматах інших банків в Україні та банкоматів інших банків за межами України, які раніше регулювались трьома окремими лімітами;
  • встановлення єдиного ліміту на операції зняття готівки в касах УКРГАЗБАНКу, касах інших банків в Україні та касах інших банків за межами України, які раніше регулювались трьома окремими лімітами;
  • встановлення єдиного ліміту на операції розрахунків в торговельно-сервісній мережі в України та за її межами, які раніше регулювались двома окремими лімітами.

Регулювання операції розрахунків в мережі Інтернет, переказу з карти на карту, переказу на карту залишається без змін (регулюються окремими лімітами).

Раніше встановлені індивідуальні ліміти на відповідні операції будуть діяти по замовчуванню. Встановлення/регулювання індивідуальних лімітів для операцій з картками також доступні в мобільному додатку Еко-банк. Крім цього дана опція доступна до дзвінку в контакт-центр банку.

З новим та поточним переліком лімітів та їхні значеннями по замовчуванню в залежності від типу карти можна ознайомитись тут.

Довідково. Авторизаційні ліміти – обмеження на проведення операцій з Карткою, встановлені Банком та/або Платіжними системами з метою зниження ризиків несанкціонованого доступу до Карткового рахунку Клієнта. Авторизаційні ліміти визначають максимальну суму та кількість операцій з використанням Картки за певний період.

(згідно Правил відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб та надання послуг за платіжними картками ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА АКЦІОНЕРНОГО БАНКУ «УКРГАЗБАНК»)

15.07.2021