УКРГАЗБАНК пропонує знижку 0,5 п.п. на іпотеку, автокредитування та встановлення «домашніх» СЕС для своїх зарплатних клієнтів

УКРГАЗБАНК пропонує своїм зарплатних клієнтам знижені ставки на 0,5 п.п від затвердженої номінальної процентної ставки за програмами іпотечного та автокредитування в тому числі і електрокарів, а також за програмою «Еко-енергія» на придбання домашніх сонячних станцій.

За словами директора департаменту роздрібного банкінгу УКРГАЗБАНКУ Олега Кляпка, Банк докладає максимум зусиль для зниження відсоткових ставок за соціально-важливими напрямами для українських сімей.

«Ми намагаємося максимально знизити відсоткову ставку, аби кожна сім'я могла дозволити собі найнеобхідніше – житло і автомобіль, а також економити на електроенергії. У 2018 році УКРГАЗБАНК планує зробити максимальний акцент на іпотечному кредитуванні. Також ми продовжимо активно розвивати автокредитування і посилимо напрямок кредитування електричних і гібридних автомобілів як ЕКО-банк. В цьому році ми очікуємо зростання ринку автокредитування на рівні 35%, ринку кредитування житла на рівні 37-38%. Крім того, для банку залишається пріоритетним напрямок еко-кредитування. Це не тільки програма «Тепла оселя», а й наш унікальний продукт «ЕКО-енергія», - зазначив Олег Кляпко.

Зокрема знижки будуть поширюватися на програми роздрібного кредитування:

  • «Житло в кредит (первинний і вторинний ринок)
  • «Еко-енергія» (за винятком партнерських умов кредитування)
  • «Авто в кредит ECO Car» (стандартні умови)
  • «Авто в кредит все включено» (нові автомобілі): «Авто в кредит все включено» Стандарт», «Партнерський» та «Легкий старт»

27.03.2018