УКРГАЗБАНК піклується про довкілля, підтримуючи екологічні проекти приватного інвестора

УКРГАЗБАНК уклав кредитний договір з ТОВ «ЛНК» на суму 7,5 млн гривень для надання коштів на закупівлю у ТОВ «Катерпіллар Файненшл Україна» газопоршневого обладнання для експлуатації на біогазовій електростанції ТОВ «ЛНК» у Черкаській області.

Придбання спеціального сучасного обладнання є основною передумовою для дегазації полігонів твердих побутових відходів на території України.

Враховуючи те, що всі екологічні проекти ТОВ «ЛНК» реалізуються за рахунок власних приватних інвестицій, участь УКРГАЗБАНКУ як провідного ЕКО-банку є важливим кроком для підтримки приватного бізнеса у реалізації таких екологічних проектів в Україні. УКРГАЗБАНК і надалі планує збільшувати кредитну підтримку ТОВ «ЛНК».

На сьогодні ТОВ «ЛНК» є лідером у реалізації екологічних проектів із дегазації полігонів твердих побутових відходів на території України. Головним завданням компанії є вирішення такої екологічної проблеми, як скорочення викидів звалищного газу у атмосферне повітря та виробництво альтернативного виду електроенергії. Саме завдяки роботі біогазових електростанцій ТОВ «ЛНК» вже вилучено звалищного біогазу з масивів полігонів твердих побутових відходів – 56,7 млн м3; зменшено викидів СО2 в еквіваленті – 295 тис. тонн; вироблено електроенергії – 82 млн кВт*год та  заміщено природного газу – 126 млн м3.

06.06.2018