УКРГАЗБАНК видав понад 100 кредитів на встановлення домашніх сонячних станцій на загальну суму 30,6 млн грн

УКРГАЗБАНК видав понад 100 кредитів за програмою «ЕКО-енергія» на встановлення домашніх сонячних станцій на загальну суму 30,6 млн грн.

У партнерстві з компаніями, які займаються виробництвом і встановленням сонячних станцій, Банк пропонує своїм позичальникам відсоткову ставку від 0,001% річних.

Директор департаменту роздрібного банкінгу Олег Кляпко наголосив, що УКРГАЗБАНК працює лише з перевіреними акредитованими компаніями. 

«Акредитація проводить з метою оцінки відповідності цін на продукцію ринковим цінам, перевірки правоздатності та дієздатності партнера, ділової та професійної репутації юридичної особи і засновників. Ми прагнемо видати якомога дешевші кредити на встановлення екологічних «сонячних» станцій, які будуть погашені позичальником і зроблять його енергетично незалежним вже сьогодні», - наголосив він.

Олег Кляпко додав, що з власною сонячною електростанцією позичальник забезпечує своє домогосподарство «чистою» електроенергією на 100%, а частину невикористаної електроенергії клієнт може продавати у загальні електромережі за «зеленим» тарифом та отримувати компенсацію від держави, яка складає 532,68 копійки за один кіловат.

«Укладанням договору клієнта з електромережами щодо підключення до «зеленого» тарифу займаються також наші партнери і роблять це абсолютно безкоштовно. Наприклад, дахова сонячна електростанція середньої потужності 10 кВт, площа даху від 70 м² при власному споживанні домогосподарства 350 кіловат-годин на місяць приноситиме її власнику близько 2 тис. грн додаткового заробітку (у період з березня по жовтень). За 5 років – це близько 100 тис. грн, що складає третину вартості цієї електростанції», - пояснив директор роздрібного департаменту УКРГАЗБАНКУ.

Для отримання кредиту за програмою «ЕКО-енергія» клієнт має надати рахунок-фактуру на купівлю та встановлення обладнання, договір з фірмою, копії своїх документів та довідку про доходи. При оцінці платоспроможності клієнта в УКРГАЗБАНКУ також враховується майбутні отримані доходи від «зеленого» тарифу.

На сьогодні УКРГАЗБАНК вже акредитував більше 30 компаній, які займаються продажем і встановленням сонячних електростанцій і теплових насосів. У планах Банку покращувати умови кредитування і збільшувати список партнерів за даною програмою.

Детальніше про умови програми «ЕКО-енергія»

19.06.2018